• cs
  • en
  • de
  • ru
  • pl

Holiday Centrum Vikletice

Nejlepší ubytování na Nechranické přehradě.

Nejlepší ubytování na Nechranické přehradě!


Hledáte klid, pohodu a únik od každodenního pracovního stresu? Pak jste tu správně. Holiday centrum je rekreačně sportovní komplex skýtající možnosti sportovního využití, relaxace a zábavy, ve kterém najdete ubytování hotelového typu, vinný sklípek, squashový kurt, hřiště na plážový volejbal a nohejbal.


Možnosti aktivního odpočinku nejsou omezeny jen využitím sportovišť. Obzvláště velkým lákadlem je výtečná příležitost pro místní tradici, kterou je rybaření.

Nechranická přehrada - ráj vyznavačů vodních sportů. Díky svému ideálnímu a specifickému klimatu Nechranická přehrada každoročně přiláká milovníky surfování a yachtingu pro něž jsou zdejší klimatické podmínky naprosto unikátní.

Jako jediní nabízíme na Nechranické přehradě ubytování tzv. hotelového typu. Celkem šest dvojlůžkových po dohodě můžeme vybavit i přistýlkou, takže vytvoříme pokoje třílůžkové nebo dle potřeby i čtyřlůžkové, tak aby rodina mohla trávit svou dovolenou pohromadě. 

Všechny pokoje jsou samozřejmě vybaveny vlastním sociálním zařízením, podlahovým vytápěním, TV a bezplatným připojením na internet formou Wi-Fi. Samozřejmostí je i bezbariérový přístup nejen do penzionu, ale dokonce máme i takto speciálně vybavený pokoj. Některé pokoje jsou i s výhledem na samotnou Nechranickou přehradu a její nejdelší sypanou hrází ve střední Evropě.

 

Parkovaní je zajištěno v uzavřeném areálu. Restaurace je vzdálena pouhých 50m, stravu tak v sezóně hosté řešit nemusí. Dobré umístění našeho zařízení zajistí hostům flexibilitu při návštěvách okolních měst Žatce, Kadaně a Chomutova, která jsou vzdáleny deset minut cesty vozem.

 

 
Holiday Centrum
8,8/10
Novinky
13.4.2021
Nová novinka

Vážení klienti,

Za současných okolností přijímáme platby pouze přes platební bránu, zálohovou platbu nebo platebními kartami.

Děkujeme za pochopení.

30.6.2016
Upozornění

Chtěli bychom upozornit návštěvníky, že v těchto měsících probíhá rekonstrukce objektu nad recepcí a to z důvodu zvyšování kvality našich služeb. V žádném případě není dotčeno ubytovací zařízení a ani jeho provoz. Děkujeme za pochopení

>>